Kontakty

 

Sekretariát
Ilona Holubová
Tel.: 377 924 517
Email: sekretariat@azs98.cz

Jednatelka společnosti
Petra Kaldová
Tel.: 603 582 350
Email: kaldova@azs98.cz

Obchod Plzeň
Martin Knakal
Tel.: 736 504 171
Email: knakal@obchod.azs98.cz

Obchod Karlovy Vary a Cheb
Pavel Brindza
Tel.: 737 225 632
Email:brindza@obchod.azs98.cz
Ekonom
Romana Zučková
Tel.: 737 377 547 
Email: ekonom@azs98.cz
Fakturace
Jana Vašáková
Tel.: 377 924 511
Email: vasakova@azs98.cz
Odpadový hospodář
Ing. Ondřej Moflár
Tel.: 737 225 656
Email: recyklace@azs98.cz
IT, Marketing
Antonín Povondra
Tel.: 731 629 706
Email: povondra@azs98.cz
Obchod pro RC Zavlekov, Blovice, Rokycany
Karel Vladař
Tel.: 737 225 654
Email: vladar@obchod.azs98.cz
Obchod pro RC Tachov, Stříbro, Domažlice
Miroslav Fišer
Tel.: 734 769 618
Email: fiser@obchod.azs98.cz

Obchod pro Ostředek, Chmeliště
Vladimír Cajthaml
Tel.: 733 227 305
Emai: cajthaml@obchod.azs98.cz

 

 

 

Služby
Recyklace
Radek Balvín
Tel.: 737 225 637
Email: balvin@azs98.cz
Demolice
Jaroslav Otýs
Tel.: 603 435 048
Email: jaroslav.otys@azs98.cz
Stavební a zemní práce
Jan Otýs
Tel.: 739 062 676
Email: otysjan@azs98.cz          
Autodoprava
Zdeněk Sýpal
Tel.:603 212 324
Email.:zdenek.sypal@azs98.cz
Betonárna
Jaroslav Otýs
Tel.:603 435 048
Email: jaroslav.otys@azs98.cz
 

 

     
Provozy

Recyklační centrum Valcha
Tel: 737 225 652
Email: valcha@azs98.cz

  Recyklační centrum Rokycany
Tel.: 737 225 651
Email: rokycany@azs98.cz
Recyklační centrum Blovice
Tel.: 736 500 340
Email: blovice@azs98.cz

Recyklační centrum Zavlekov
Tel.: 736 500 343
Email: zavlekov@azs98.cz

Recyklační centrum Stříbro
Tel.: 737 263 896
Recyklační centrum Tachov
Tel.: 737 225 634
Email: tachov@azs98.cz

Recyklační centrum Domažlice
Tel.: 737 225 659

  Recyklační centrum Cheb
Tel.: 737 225 635
Emai: cheb@azs98.cz

Recyklační centrum Sadov (K. Vary)
Tel.: 734 765 004
Email: sadov@azs98.cz

Recyklační centrum Podbořany
Tel: 737 225 655
Email: podborany@azs98.cz
Recyklační centrum Libočany (Žatec)
Tel: 737 225 656
 
Recyklační centrum Ostředek
Tel.: 737 225 653