Obchodník Plzeň

ÚČEL SPOLEČNOSTI AZS 98, s. r. o.

MĚNÍME stavební odpad na materiál, který používáme zpět do staveb – naplňujeme naše poslání: "Zdemolovat, zrecyklovat, znovu použít!", a to nejen při terénních úpravách, výstavbě, ale i při výrobě prefabrikátů. Usilujeme o lepší SVĚT ve smyslu ochrany životního prostředí a zodpovědného přístupu zákazníků k přírodním surovinovým zdrojům!

Zajímá tě stav životního prostředí? Podporuješ myšlenku cirkulární ekonomiky? Chceš pracovat pro společensky zodpovědnou firmu?

 

Už dávno jsme se rozhodli nebýt průměrná firma a svou pozornost směřujeme k materiálovému využití odpadů ze stavební činnosti, a to s důrazem na ochranu životního prostředí a ochranu přírodních surovinových zdrojů – zabýváme se recyklací stavebních a demoličních odpadů a nemalou měrou se podílíme na zavedení oběhového hospodářství v České republice!

V současné době rozšiřujeme náš obchodní tým o schopné lidi, kteří se rozhodli také nebýt průměrní a na svých výsledcích to mohou prokázat! Hledáme obchodního zástupce pro Plzeňský kraj.

Technicko-obchodní zástupce je u nás člověk, kterému nelítají pečení holubi sami do pusy! Je to skutečný hrdina v dnešním těžkém konkurenčním prostředí. Každý den jde k zákazníkům se skutečným zájmem a nečeká, že „něco“ přijde samo. Vítězí i prohrává. Poradí i prodá! Věří v naši firmu, v její účel a zásady, v čestnost a loajalitu!

Víš, proč je u nás tak silný tým? Protože do spolupráce s klientem dávají zápal, zvědavost a srdce. To vše pod vedením, které nemá předsudky a dává šanci všem, kteří rádi pracují.

 

✔ Myslíš to s kariérou obchodníka opravdu vážně?

Chceš dokázat víc než doposud?

Neutíkáš před překážkami?

 

Pokud ANO. Pak jsi to ty, koho hledáme!

 

Jak to u nás v technicko-obchodnickém týmu vypadá?

 

Nejvíce času trávíme u klienta, radíme mu, jak připravit při demolici odpad, aby vyrobený recyklát měl vysoké uplatnění, když se vrací zpět do stavby nebo betonových výrobků. Pečujeme o klienty, ptáme se jich a zajímáme se o jejich práci a jejich život.

Školíme a děláme osvětu recyklace stavebních a demoličních odpadů, oběhového hospodářství a materiálového využití stavebních odpadů spolupracujícím firmám a dalším subjektům, které podporují ekonomiku stavebního trhu v ČR (projektanti, investoři, obce, atd.). Spolupracujeme na výzkumu a vývoji uplatnění recyklovaného kameniva ve stavební praxi s Českým vysokým učením technickým v Praze. Účastníme se jako poradní hlas v pracovní skupině na úrovni ministerstev při optimalizaci zákonných podmínek pro přechod odpadového na oběhové hospodářství v České republice.

 

POZOR! TATO PRÁCE NENÍ PRO TY, KDO CHTĚJÍ NASKOČIT DO ROZJETÉHO VLAKU A VÉZT SE!

 

NECHCEME ČLOVĚKA DO KANCELÁŘE!

 

Co potřebuješ k tomu, abys uspěl?

✔ Prokazatelné výsledky své práce v technické, odpadové nebo stavební oblasti (praxe, brigáda, výpomoci),

✔ stavební nebo odpadové vzdělání výhodou,

✔ ŘP sk. B,

✔ chuť učit se věcem, které běží s dobou.

 

Výkony svých hrdinů dokážeme náležitě ocenit. I proto máme nízkou fluktuaci. Pokud ukážeš, že na to máš, čeká tě perspektivní budoucnost v popředí s firmou, která je lídrem trhu.

 

DĚLÁME ŽIVOT PESTŘEJŠÍ!

 

Chceš ho mít taky? Pak stačí zaslat svůj životopis na adresu kaldova@azs98.cz, připojit motivační dopis a vyčkat maximálně 7 dní na naši odpověď.