POMOC DĚTEM S ONKOLOGICKÝM ONEMOCNĚNÍM

Vážení obchodní přátelé,

dostává se Vám do rukou jubilejní kalendář společnosti AZS 98 s. r. o., lídra v oblasti recyklace stavebních a demoličních odpadů, společnosti, která letos slaví 20. výročí od svého založení. Jako poděkování za naši vzájemnou a úspěšnou spolupráci přijměte tento autorský kalendář, který namalovala Leontýnka (10 let) – zástupce již třetí generace v naší rodinné firmě.

Když mi Leontýnka donesla z výtvarného kroužku svůj kalendář, byla jsem z něj naprosto unesená. V té době jsem přemýšlela, jak Vám co nejupřímněji poděkovat za věrnost našim službám a výrobkům.

Sedím u stolu ve své kanceláři, listuji kalendářem, kochám se obrázky a říkám si, jaké mám štěstí, že mám tak šikovné a zdravé děti (myslela jsem při tom na všechny tři)… A najednou se zrodil nápad! Co je největší dar? Největší dar je upřímná nezištná pomoc.

Došlo mi, že opéct Vám klobásy na recyklačních centrech nikomu výrazně nepomůže, snad jen dodavateli těch klobás. Já chci darovat od srdce – něco, co je mi vzácné - kalendář od mé dcery! Ale co k tomu? Někdo třeba nepochopí, že právě tenhle kalendář je pro mne nad zlato… Někdo může mít pocit, že je to málo… A já chci dát hodně, nejvíc – obří poděkování Vám všem!

 

A tak jsem si s tou myšlenkou pohrávala dál a našla pro oslavu 20. výročí založení AZS 98 vyšší účel:

POMOC DĚTEM S ONKOLOGICKÝM ONEMOCNĚNÍM

Kontaktovali jsme zástupce Hematoonkologického oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Plzni a dohodli se, že pro ně uspořádáme sbírku. Založili jsme účet v Oberbank a nechali sbírku schválit na Plzeňském kraji. Zajistili jsme výrobu 1100 výtisků kalendáře pro Vás zákazníky a za každý kus poslali na účelový účet 50 Kč, což je výrobní hodnota kalendáře. Celkovou částku 55000 Kč jsme mohli na dobročinné účely vyčlenit i díky spolupráci s Vámi. A za to Vám děkujeme! Rozdáváme dárky, děláme radost a máme z toho radost!

Připojte se i Vy a oslavte s námi 20. výročí založení AZS 98 drobným, ale v důsledku velkým a přátelským činem - vložte do 31. ledna 2019 dobrovolnou částku na účet sbírky:

2082555999/8040

Veškeré zprávy, podstatné náležitosti a průběžné výsledky sbírky najdete na stránkách společnosti www.azs98.cz a Facebooku AZS 98. Slavnostní předání výtěžku sbírky zástupci Hematoonkologického oddělení FN Plzeň proběhne na 4. stálé konferenci RECYKLUJI! NESKLÁDKUJI!!!, která se bude konat 14. března 2019 nově v reprezentativním sále SECESE v Plzeňském pivovaru, nového partnera konference, kterým se stal Plzeňský Prazdroj.

J A jak vypadá týmová práce v AZS 98? Tady je pár střípků ze zákulisí příprav oslavy našeho jubilea – ruku k dílu přiložil každý zaměstnanec:

Leontýnka namalovala všechny ty obrázky a vyrobila kalendář; paní Levorová napsala vyjádření a poskytla fotky dětí z HO odd. FN Plzeň; Tonda zajistil grafické úpravy a výrobu titulní stránky; s finanční podporou vytiskla tiskárna F-tisk; Honza - bankéř Oberbank otevřel bezplatně vedený účet sbírky; právník Lukáš zajistil veškerá povolení a administrativu s povolením sbírky; vedoucí obchodu Karel vytvořil seznam Vás zákazníků, kterým děkujeme; kluci ze stavebního, recyklací, dopravy, servisu a betonárky na celý projekt vydělali; ekonomka Romana ohlídala všechny transakce; distribuci zajišťuje obchodní tým AZS 98: Karel, Martin a Lucka; ředitelka Petra Vám upřímně děkuje a těší se na spolupráci následující.

                                                                                                              

 

Vaše Petra Kaldová, ředitelka