Skladník/Skladnice

Skladník/Skladnice

Máte smysl pro pořádek a věci vždy na svém místě? Vyznáte se ve stavebním materiálu, paletách, dřevu nebo drobném nářadí a nástrojích? Nebojíte se vysokého pracovního tempa a zodpovědnosti?

 

Společnost AZS 98 s. r. o., v Plzni, Koterovská tř. 158, hledá do svého týmu šikovného, organizačně zdatného a zodpovědného člověka na pozici:

SKLADNÍK-SKLADNICE

V současné době připravujeme reorganizaci a stěhování skladu a výdejny nářadí do nově budovaných prostor a současně přecházíme na nový informační systém uvnitř firmy a hledáme do skladu člověka, který se nebojí podat pomocnou ruku při budování nového skladového systému ve stavební společnosti (proběhne v průběhu roku 2018).

Rádi přivítáme člověka:

 

Čeká Vás práce různorodá:

Fyzická přejímka materiálu a nářadí na sklad a jejich kontrola

Manipulace s materiálem a nářadím (i práce s vysokozdvižným vozíkem)

Vlastní skladování materiálu a jeho kontrola na skladu

Fyzický výdej materiálu a nářadí ze skladu dle dispozic vedoucích středisek

Administrace provedených úkonů

Provádění inventur jednotlivých oblastí skladu

 

Jaké úkoly budou často Vaší každodenní záležitostí?

 

Už teď víte, že:

 

Budete důležitým článkem našeho týmu, protože na Vás bude záležet, jak dobře bude fungovat provoz našich skladů a stavebního dvora. Za kvalitní práci Vás čeká základní měsíční mzda ve výši 14.900,00 Kč a odměna odvíjející se od samostatnosti, produktivity a kvality odvedené práce, a to až do výše 100 % základní měsíční mzdy.

 

Výši Vašeho platu ovlivňuje Vaše pracovní nasazení, schopnost komunikovat a také manuální a organizační schopnosti. V případě, že se osvědčíte, můžete získat jako benefit měsíční příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 600,00 Kč a odborné kurzy na zvýšení nebo udržení kvalifikace.

 

Tato pracovní pozice je vhodná spíše pro muže - s ohledem na manuální práci a váhu manipulovaných břemen.

 

Vidíte se na této pozici? Pak nám zašlete svůj životopis na e-mail: kaldova@azs98.cz

 

Odpovíme každému!